V neděli 3. prosince krátce po půlnoci bylo na tísňovou linku přijato oznámení o požáru komína rodinného domu v Karlových Varech. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyslalo na místo dvě jednotky hasičů. Před příjezdem hasičů se z domu evakuovali všichni obyvatelé. Po příjezdu na místo události hasiči zjistili, že se jedná o požár v prostoru mezi konstrukcemi stropu podkroví a podlahy půdy. Jednalo se o časově delší zásah, protože bylo nutné celou konstrukci rozebrat, vyhledat všechna ohniska a ta uhasit, proto si velitel zásahu vyžádal na místo další hasičské jednotky. Byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu a naše jednotka vyjela k zásahu s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 01:02 hodin. Na místě zasahovalo celkem šest jednotek hasičů. Na základnu se vracíme krátce po půl páté ráno.