Ve čtvrtek 11. ledna vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro jednotky určené v prvním stupni požárního poplachového plánu na ohlášený požár nízké budovy v Mírové. K zásahu vyjíždí jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania "Cobra", jednotka SDH Chodov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA a dopravním automobilem DA Iveco Daily, jednotka SDH Vintířov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Scania, a jednotka SDH Mírová s dopravním automobilem DA Ford Transit.

Na místo zásahu přijíždíme ve stejnou dobu jako jednotka profesionálních hasičů z Karlových Varů. Jedná se požár garážového stání a přístřešku pro stání vozidel. Provádíme hašení požáru pomocí útočných proudů "C" a "D" s využitím termokamery. Celý zásah je veden v dýchací technice. Na místo požáru se dostavuje Policie ČR a vyšetřovatel požárů HZS Karlovarského kraje. Po splnění všech úkolů stanovených velitelem zásahu, se krátce před šestnáctou hodinou vracíme zpět na základnu.