V pondělí 15. dubna vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro pět jednotek na ohlášený požár v technologické části podniku Sokolovská uhlená na Vřesové. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 22:04 hodin. K zásahu je vyslána místní jednotka HZSp Sokolovská uhelná, jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, jednotka SDH Vintířov. Po příjezdu na místo seřadiště hasičských jednotek, jsme ponecháni velitelem zásahu v záloze a po likvidaci požáru jednotkami HZSp a HZS, jsme ještě před jedenáctou večerní odesláni zpět na základnu.