V pondělí 6. května byla na tísňovou linku 150 ohlášen požár haly v karlovarské části Dvory. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlašuje poplach pro jednotky ve druhém stupni požárního poplachového plánu. A jelikož operační středisko je umístěné ve stejné městské části Karlových Varů a mělo vizuální kontakt s místem požáru, vyhlásilo i třetí stupeň poplachu. Naše jednotka vyjela na místo požáru s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 10:48 hodin. Jako první je na místě jednotka karlovarských profesionálních hasičů a zahajuje průzkum a prvotní hasební zásah uvnitř skladovací haly.

Postupně se na místo požáru dostavují další povolané jednotky. Naše hasičské družstvo dostává úkoly od velitele zásahu. Je provedena lokalizace požáru a my plníme úkoly ve stanovené části objektu. Po splnění jsme odesláni velitelem zásahu zpět na základnu.

Vyslané hasičské jednotky:

HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary