V pátek 17. května ráno vyhlašuje Krajské operační a informační středisko hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach jednotkám určených ve druhém stupni požárního poplachového plánu na požár bytu v Březové u Sokolova. Na místo vyjíždí jednotky HZS Sokolov, HZS Cheb, HZS Karlovy Vary, SDH Březová (SO), SDH Chodov, SDH Kynšperk nad Ohří, SDH Loket, SDH Bukovany. Jednalo se o požár bytu v bytovém domě. Na místo jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 05:03 hodin. Na místě plníme úkoly stanovené velitelem zásahu. Jedna osoba byla zraněna a odvezena Zdravotnickou záchrannou službou Karlovarského kraje do nemocnice. Několik osob bylo evakuováno před příjezdem hasičů na místo.