BOHATOU TOMBOLU NA HASIČSKÉM PLESU NÁM POMOHLI SESTAVIT TITO SPONZOŘI:  

Zlatnictví Rubín - Tomáš Vrbka, Zimmerman Jiří, Autotuning – Sokolová, Teleskopické stožáry s. r. o., Restaurace Sparta, Nábytek Sokolov - Štěpán Gál, Karlovarský porcelán Chodov, Restaurace Žíla, CHOTES Chodov s. r. o., Sport Bar Patriot, Pekosa Chodov, Cyklo Procházka St. Role, Suková – dárky, Béžová – oprava hasicích přístrojů, FOTO Jiří Kovařík, Kovobel  - Jindřich Holý, Roman Meškán – kamerové a zabezpečovací systémy, BMP Jenišov, Sport&servis Zouhar, Řeznictví Šlapáková, MUDr. Kateřina Bělová, Renovum – Zdeňka Svobodová, Kadeřnictví M.Virová, ALVA Computer, Porcelán p. Těžký, J & G Turistik, Zverimex Luna, Porcelán p. Sedláček, Pož. Prevence - p. Mychajliv, Restaurace Čína, Porcelán p. Červenka, Egerius telekomunikace, Egeria - p. Pospíšil, Úklid p. Laresová, Drogerie - P. Pizinger, Krufin s. r. o. Sokolov, Květinka – Ewa Dubská, Miroslav Jirkovský, Gardena - p. Peřina, Akvaristika - Jan Tesař, fa. Karel Klomínek, Restaurace Daliborka - p. Janovský, MBN Slouka - Slouková, Klement elektromontáže s. r. o., TIPO p. Šimice, CS – Czechocar K. Vary, Autodílna S. Šimek, MUDr. Maxová, Wolfstein s. r. o. Praha, Božena Špičková lymf. masáže, Bylinky Tyršova ul., Pivovar Chodovar, Drogerie Šárka, Kovoobrábění Svoboda, Elektrofoto Fany, Jaroslav Vykoupil, Anfra – porcelán, OC Koruna – kuchyňka, Květinka – p. Tylingerová, Restaurace Villa, Elektro HELE Chodov, Galanterie G. Holinková, Květinka p. Marková, Požární výstroj a výzbroj Počerny, SU, právní nástupce a. s., J+M penzion, Autoservis – p. Čepelák, Veronika Jensová Studio Visage, Stavebniny Jiří Pech, Autodíly – p. Čepeláková, Elektromontáže Walter Götzl, Cukrárna Ondra Chodov, Město Chodov, Pizzerie Corleone, SBD Rozvoj, Lincoln CZ s. r. o.., Restaurace Nautilus