Sbor dobrovolných hasičů v Chodově, Vás zve v rámci doprovodného programu chodovského filmového Krimifestu 2011, v sobotu a v neděli 11. a 12. června na hasičskou oblastní soutěž „Hry Plamen“. Na stadionu ŠAK bude probíhat hasičská soutěž devítičlenných družstev mladých hasičů z Karlovarského a Plzeňského kraje. Vítězové okresních kol se utkají v sobotních disciplínách štafeta 4x60 metrů, štafeta dvojic, požární útok CTIF, štafeta CTIF, závod požární všestrannosti a běh jednotlivců na 60 metrů s překážkami. V neděli se bude stejně jako v sobotu začínat v 8:30 a bude se soutěžit v královské disciplníně požárním útoku hry Plamen.

Krajská soutěž mladých hasičů hry Plamen bude probíhat v rámci letošní přehlídky filmů s kriminální či detektivní zápletkou KRIMIFEST 2011, který bude v našem městě od 10. do 19. června 2011.