Sbor dobrovolných hasičů v Chodově, Vás zve v rámci doprovodného programu chodovského filmového Krimifestu 2011, v sobotu 18. června do areálu městského záchranného systému, kde bude od 9 hodin probíhat den otevřených dveří. Svoji zásahovou techniku předvedou nejen chodovští hasiči, ale i kolegové ze sokolovské stanice Hasičského záchranného sboru a také podnikoví hasiči ze Sokolovské uhelné. Samozřejmostí je účast chodovských městských strážníků, kteří představí nejen donucovací prostředky k zadržení osob, ale také vybavení potápěčů. Děti i dospělí si budou moci vyzkoušet některé osobní prostředky používané hasiči k zásahům, ale také stříkání pomocí džberové stříkačky.

Přehlídka filmů s kriminální či detektivní zápletkou KRIMIFEST 2011 se koná v Chodově již podruhé a letos v termínu od 10. do 19. června 2011.