V úterý 21. září vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro předurčené jednotky na řešení dopravních nehod na dálnici D6. Na tísňovou linku byla ohlášena dopravní nehoda osobního vozidla, které skončilo mimo vozovku na střeše a uvnitř se má nacházet těhotná žena a dvě malé děti. K zásahu vyjíždí jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice CHZ Sokolov a naše jednotka. My vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 TERRA v čase 14:22 hodin.

Po našem příjezdu na 138,5 kilometr dálnice zjišťujeme, že došlo k nehodě osobního vozidla, které skončilo na střeše mimo dálnici. Na místě zasahují všechny povolané jednotky hasičů, Zdravotnická záchranná služba a více hlídek Policie ČR, která uzavřela část dálnice pro veškerý provoz. Zraněná řidička je v péči zdravotnických záchranářů. Přítomnost dětí ve vozidle se nepotvrdila. Naše jednotka je ponechána velitelem zásahu na místě jako záloha. Po odjezdu Zdravotnické záchranné služby, nás odesílá velitel zásahu zpět na základnu.

Některé fotografie do našeho archívu nám poskytl HZS.