V pátek 24. září vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě předurčené jednotky na řešení dopravních nehod. K nehodě tří osobních vozidel se zraněním osob v Mírové vyjíždí jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary a jednotka Sboru dobrovolných hasičů Chodov. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 TERRA v čase 15:55 hodin. Po příjezdu na místo nehody na křižovatce směrem na Jimlíkov, kde již zasahuje hlídka Policie ČR a Zdravotnická záchranná služba, provádíme zajištění místa nehody, protipožární opatření a spolupracujeme při ošetřování zraněných osob. Na místo se dostavuje jednotka profesionálních hasičů z Karlových Varů. Zpět na základnu se vracíme krátce před půl šestou odpolední.