V sobotu 25. září, na stejném místě jako předešlý den, se v Mírové stala opět dopravní nehoda. Na tísňovou linku byla ohlášena nehoda dvou osobních vozidel se zraněním osob. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlašuje poplach pro naši jednotku a jednotku Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 TERRA v čase 14:12 hodin. Po příjezdu na místo nehody na křižovatce směrem na Jimlíkov, provádíme průzkum, zajištění místa nehody, protipožární opatření, předlékařskou první pomoc, usměrňování provozu na komunikaci.

Jedné zraněné osobě nasazujeme krční límec, kontrolujeme stav kyslíku v krvi nasazením oxymetru a ošetřujeme další zranění. Další osoby jsou bez zjevných zranění. Na místo se dostavuje hlídka Policie ČR, které předáváme úkol zabezpečení provozu na místě nehody. Další naší činností je zachycování unikajících provozních kapalin z vozidla a posyp již uniknutých na pozemní komunikaci. Na místo se dostavuje jednotka hasičů z Karlových Varů. Její velitel přebírá velení u zásahu a naše jednotka se řídí jeho pokyny. Po příjezdu Zdravotnické záchranné služby, pomáháme s dalším ošetření zraněné osoby a následně transportujeme osobu do sanitního vozidla.