V pátek 10. prosince vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro čtyři hasičské jednotky na vážnou dopravní nehodu tří osobních vozidel u Boučí na silnici ze Sokolova směrem na Dolní Nivy. K dopravní nehodě, kdy již při ohlášení bylo jasné, že se bude muset vyprošťovat, jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 07:07 hodin. Po příjezdu na místo spolupracujeme při vyproštění jedné osoby z havarovaného vozidla, spolupracujeme také s ostatními jednotkami hasičů, posádkami ZZS a PČR při dalších přesně stanovených činnostech.

Po vyproštění jedné osoby, lékař záchranné služby konstatoval úmrtí, další cestující z havarovaného osobního auta podlehla vážný zraněním po převozu do nemocnice. Při nehodě se zranilo dalších šest osob. Silnice byla v místě nehody uzavřena necelé čtyři hodiny.

Zasahující jednotky:

HZS Sokolov (CAS 20 Scania)

HZS CHZ Sokolov (CAS 24 Scania)

JSDH Oloví (CAS 20 Tatra 815)

JSDH Chodov (CAS 30 Tatra 815)