V neděli 23.ledna v noci, vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro jednotky předurčené na dopravní nehody na pozemních komunikacích. K dopravní nehodě osobního vozidla do ulice Krátká vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 02:00 hodin. Na místě zjišťujeme, že došlo k nehodě osobního vozidla, které přerazilo zabezpečovací zařízení železničního přejezdu a následně narazilo do „pomníčku“ hlavního uzávěru plynu u rodinného domu. 

Provádíme protipožární opatření a kontrolu možného úniku plynu. Pomocí detekčních přístrojů zjišťujeme, že k úniku plynu nedochází. Zabezpečujeme vozidlo, u kterého došlo vlivem nehody k odtržení motoru, zajišťujeme místo poničených zařízení. K nehodě se dostavuje jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary. Na místě zasahují hlídky Policie ČR a městské policie Chodov, příslušníci kynologické služby PČR, příslušníci Skupiny dopravních nehod PČR, pracovníci pohotovostní energetické služby, pracovník Správy železnic a také hasičská jednotka Správa železnic ze stanice Cheb.

Foto: FB HZS Karlovarského kraje