V neděli 22. května je operační středisko hasičů v Karlových Varech ohlášena dopravní nehoda dvou osobních vozidel na křižovatce ulic Smetanova a Školní se zraněním osob. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlašuje poplach pro naši jednotku v čase 16:23 hodin a určuje techniku k výjezdu. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačku CAS 30 Tatra 815 TERRA. Na místě provádíme zajištění místa zásahu, protipožární zajištění, kontrolu zdravotního stavu a předlékařskou první pomoc. Poskytování předlékařské první pomoci přebíráme po našem příjezdu od dvou osob, kdy jednou z nich byl náš velitel jednotky tou dobou na cestě domů po hasičské soutěži.

Na místě zasahujeme společně s hlídkou Policie ČR a hlídkou Městské policie Chodov. Po příjezdu Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje, předáváme jednu zraněnou osobu do péče zdravotnických záchranářů. Na místo se dostavuje Skupina dopravních nehod Policie ČR a my se vracíme zpět na základnu.