Ve čtvrtek 30. června vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro tři družstva hasičů na dopravní nehodu na dálnici D6 u Karlových Varů. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA a velitelským automobilem VEA Škoda Octavia v čase 13:33 hodin. Jízdu na místo nehody hodně zkomplikovali řidiči, kteří nevytvářeli záchrannou uličku nebo se snažili otočit a jet záchrannou uličkou v protisměru. Po našem příjezdu na místo, kde již zasahovali hasiči z jednotky HZS, je zjištěno, že došlo k nehodě 3 osobních vozidel a 1 nákladního vozidla. Situace na místě byla již stabilizována. Všechny osoby byli mimo vozidla a v péči ZZS. Plníme úkoly stanovené velitelem zásahu a následně se vracíme zpět na základnu.