Ve čtvrtek 7. července, krátce po čtrnácté hodině, vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky na dopravní nehodu se zraněním osob. K zásahu do ulice Husova vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 14:11 hodin a současně vyjíždí jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary. Na místě nehody osobního vozidla a cyklisty zabezpečujeme místo nehody, zjišťujeme zdravotní stav zúčastněných osob a poskytujeme předlékařskou první pomoc zraněné osobě. Spolupracujeme s hlídkou Policie ČR, hlídkou Městské policie, jednotkou HZS, posádkami Zdravotnické záchranné služby RV a RZP a posádkou SDN Policie ČR.