V úterý 2. srpna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku a pro jednotku Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov na dopravní nehodu osobního vozidla. K zásahu do obce Vřesová vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 08:45 hodin. Průzkumem je zjištěno, že došlo k nehodě vozidla Škoda Octavia, které skončilo mimo komunikaci přibližně dva metry pod úrovní komunikace. Vozidlo je zaklíněné ve stromech pravou částí, uvnitř vozidla je řidič, který je při vědomí a nejeví známky zranění, komunikuje. Nemůže se sám z auta dostat, protože jsou zablokovány dveře poškozeným patníkem. Provádíme zajištění místa nehody, protipožární opatření a vyproštění řidiče z vozidla bez použití vyprošťovacího nářadí. Na místo se dostavuje jednotka ze Sokolova hlídka Policie ČR. Po splnění všech úkolů, nás velitel zásahu odesílá zpět na základnu.