Ve středu 3. srpna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na dopravní nehodu osobního vozidla v katastru obce nová Role. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 15:47 hodin. K zásahu vyslalo operační středisko také jednotku Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov. Na původně uvedeném místě se žádné havarované vozidlo nenacházelo. Společně s Policií ČR se přesouváme na místo, které bylo nově zjištěno. Na silnici z Božičan na Nejdek nacházíme havarované vozidlo na boku. Zajišťujeme místo nehody, provádíme protipožární opatření, zajišťuje vozidlo proti pohybu a provádíme kontrolu zdravotního stavu dvou osob. Na místo se dostavila jednotka ze Sokolova a Skupina dopravních nehod Policie ČR.