Ve středu 11. ledna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky hasičů předurčené na řešení dopravních nehod. K zásahu Jenišova-Zátiší vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 15:58 hodin. K zásahu vyjela jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania, Policie ČR a Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje. Základní informace byla, že havarované vozidlo se má nacházet mimo vozovku a došlo ke zranění osob.

Při našem příjezdu se na místě nehody nacházela již jednotka hasičů z Karlových Varů a hlídka Policie ČR s hlídkou SDN PČR. Situace na místě byla jíš stabilní a ke zranění osob nedošlo. Naše jednotka je tedy velitelem zásahu ponechána v záloze a následně odeslána zpět na základnu.