V pátek 20. ledna, v době kdy naše první družstvo zasahovalo u požáru ve Staré Roli, vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru karlovarského kraje poplach pro čtyři jednotky na dopravní nehodu s vyproštěním osob na dálnici D6 na 139,5 kilometru ve směru na Sokolov. K zásahu vyjíždí druhé družstvo s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 15:59 hodin. Po vyhlášení poplachu je naše první družstvo odesláno od požáru v Karlových Varech zpět na základnu a jelikož nebyly podrobné informace o situaci na místě dopravní  nehody, rozhodlo operační středisko hasičů o přeposlání našeho vracejícího se družstva na dopravní nehodu u Sokolova.

První družstvo Chodov je první na místě nehody, kde již zasahují hlídky PČR a posádky ZZS, a průzkumem zjišťuje, že došlo k nehodě osobního vozidla, které ve vyšší rychlosti narazilo do svodidel. Všechny osoby cestující ve vozidle byly zkontrolovány zdravotnickými záchranáři a jedna byla ošetřována v sanitním vozidle. Havarované vozidlo mělo destrukci konstrukce jak v přední, tak i v zadní části. Provádíme protipožární zajištění a zachytávání unikajících kapalin. Na místo nehody se postupně dostavují všechny povolané jednotky, kdy velitel jednotky Sokolov přebírá velení u zásahu. Po splnění všech stanovených úkolů, je celá naše jednotka odeslána zpět na základnu.

Technika na místě zásahu:

HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov - CAS 20 T815 TERRNo1

HZS Karlovarského kraje stanice CHZ Sokolov - CAS 24 Scania

JSDH Chodov - CAS 20 T815 TERRNo1, CAS 30 T815 TERRA

JSDH Březová (SO) - CAS 20 T815 TERRNo1