V pátek 13. října vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky předurčené na řešení dopravních nehod. K nehodě osobního vozidla a motocyklu v karlovarské části Počerny, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 15:37 hodin. a místo vyjíždí také jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary. Při našem příjezdu prováděli hasiči karlovarské jednotky společně se zdravotnickými záchranáři kardiopulmonální resuscitaci motorkáře. Naše jednotka plnila úkoly stanovené velitelem zásahu. Na místě zasahovala i posádka vrtulníku letecké záchranné služby. Lékař musel přes veškerou snahu všech zasahujících konstatovat úmrtí osoby.