Ve středu 18. října v ranních hodinách je nahlášena na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru karlovarského kraje dopravní nehoda dvou osobních vozidel v ulici Horní v Chodově. Okamžitě je vyhlášen poplach pro dvě jednotky předurčené pro řešení dopravních nehod. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 05:10 hodin. Po příjezdu je potvrzena nehoda dvou vozidel, kdy jedno je mimo komunikaci. Provádíme zajištění místa nehody, protipožární opatření, jímání unikajících kapalin, kontrolu zdravotního stavu řidičů, osvětlování místa zásahu,  Na místě spolupracujeme s hlídkou Policie ČR a hlídkou Městské policie. Na místo se dostavuje jednotka hasičů z Karlových Varů. Na základnu se vracíme okolo šesté hodiny.