Ve čtvrtek 7. prosince jsme vyjeli na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na dopravní nehodu osobního vozidla na silnici z Vřesové do Tatrovic. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 15:29 hodin. K nehodě vyslalo operační středisko také jednotku HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania. Na místě nehody jsme jako první a potvrzujeme nehodu osobního vozu, kdy na projíždějící vozidlo spadl strom. Řidič, který nebyl zraněn, se nacházel mimo vozidlo. Provádíme všechny standardní úkony při řešení dopravních nehod a následně postupné odstraňování stromu, který byl přes celou šířku vozovky. Mezi tím se na místo dostavuje sokolovská jednotka a hlídka Policie ČR.