Ve středu 27. prosince jsme vyjeli na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na dopravní nehodu osobního vozidla na silnici z Mírové do Jimlíkova. K zásahu na místě, které moc dobře známe a interně mu říkáme "Bermudský trojúhelník" protože se tam vyskytuje nějaká anomálie výskytu častých dopravních nehod, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 14:12 hodin. K nehodě vyslalo operační středisko také jednotku HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania. Na místo nehody přijíždíme společně s karlovarskou jednotkou a na pokyn velitele zásahu provádíme průzkum a další činnosti prováděné u dopravní nehody se zraněním osob. Na místo se dostavují další základní složky IZS. Po splnění všech úkolů, nás velitel zásahu odesílá zpět na základnu.