V pátek 13. listopadu vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, únik plynu v jednom z panelových domů. K zásahu do ulice Budovatelů jsme vyjeli s cisternovou automobilovou cisternou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 13:02 hodin. Na místě spolupracujeme s hlídkou Policie ČR a hlídkou městské policie společně s pracovníky plynárenské pohotovostní služby. Ohlášeno bylo, že v celém panelovém domě je cítit plyn. Provádíme společně s plynařem průzkum pomocí detekčních přístrojů. Žádný únik nebyl zjištěn. Zápach byl pravděpodobně z pracovního oblečení jednoho z obyvatel domu, které větral na společné chodbě, kdy byly cítit z oblečení zbytkové koncentrace dehtu. Událost byla následně překlasifikována na planý poplach.