V pátek 15. října vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce po žádosti městské policie Chodov na technickou pomoc, odstranění nebezpečných stavů. K zásahu do ulice U Porcelánky vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 TERRA v čase 11:46 hodin. Po příjezdu na místo zásahu je zjištěno, že na místní komunikaci a přilehlém parkovišti došlo k rozlití barvy neznámou osobou. Hlídka městské policie vyhodnotila nebezpečnost situace z důvodu silného znečištění a kluzkosti povrchu a po zjištění, že v tu dobu nemají technické služby kapacity na odstranění, vyžádali si zásah hasičské jednotky. Jelikož se jednalo o barvu vodou ředitelnou, provedli jsme na pokyn velitele očištění pomocí vysokotlakého proudu od CAS 30.