Ve středu 27. října odpoledne vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro tři jednotky hasičů na technickou pomoc, záchrana osob. K zásahu do Vintířova vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 14:42 hodin. K zásahu vyjela také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania „Cobra“ a jednotka Sboru dobrovolných hasičů Vintířov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Scania.

Na místo současně míří posádky Zdravotnické záchranné služby a hlídky Policie ČR a řídící důstojník HZS Karlovarského kraje. Na místě zásahu zjišťujeme, že došlo k úrazu pracovníka místní firmy. Naše jednotka společně s místní jednotkou hasičů převzala od zaměstnanců firmy poskytování předlékařské první pomoci až do příjezdu záchranářů Zdravotnické záchranné služby. Po základním ošetření, jsme zraněnou osobu transportovali do sanitního vozu.