Říká se, že kdo si hraje, nezlobí. Ne vždy to ale dopadne dobře. V úterý 26. října vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, odstranění nebezpečných stavů. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 TERRA v čase 18:07 hodin. Dostupné informace uvádějí, že malé dítě má uvízlou hlavu v dětském přenosném sedátku, které se instaluje na toaletní mísu WC. Po příjezdu na místo události, bereme vše potřebné vybavení. V bytě se potvrzuje informace o dětském přenosném prkénku, které má tříleté dítě na krku a nemůže ho sundat. Provádíme kontrolu zdravotního stavu dítěte a za podpory rodiny, provádíme opatrné odstranění plastové pomůcky za pomoci štípacích kleští. Následně provádíme závěrečnou kontrolu zdravotního stavu dítěte, které je zcela v pořádku. Takže hra nakonec dobře dopadla.