Ve čtvrtek 16. června, přibližně 15 minut od návratu druhého družstva od požáru ve Staré Chodovské, vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku opět. Tentokrát na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor při nebezpečí z prodlení. K zásahu do ulice Husova vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačku CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 14:58 hodin. Po příjezdu na místo se vybavujeme technickými prostředky na nouzové otevření dveří, zdravotnickým materiálem, ale také prostředky pro řešení případného požáru.

Na místě spolupracujeme s hlídkou Policie ČR a hlídkou Městské policie Chodov. Dostáváme se do bytu a uživatelku bytu si přebírá posádka zdravotnických záchranářů, kteří transportují osobu do nemocnice k dalšímu vyšetření.