Ve středu 26. října vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor při nebezpečí z prodlení. K zásahu do ulice Dukelských hrdinů jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA a automobilovým žebříkem v čase 21:23 hodin. Uvnitř bytu se dle informací oznamovatele se má nacházet osoba, která nereaguje na bouchání na dveře, ani na zvonění a nezvedá mobilní telefon. Jednotka začala provádět otevření bytu za pomoci nářadí na nouzové otevírání uzavřených prostor a dále bouchala na dveře. Druhé družstvo připravovalo výškovou techniku AZ 30 na případný vstup do bytu přes balkón. V danou dobu paní uvnitř bytu zareagovala na bouchání na dveře a byt odemkla a otevřela. Uživatelka bytu byla v pořádku. Celá záležitost byla předána hlídce PČR k dořešení, a naše jednotka se vrátila zpět na základnu.