V sobotu 21. ledna odpoledne provádí družstvo naší jednotky, které má sobotní službu, kondiční jízdy s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA. Před třetí hodinou potkává hlídku Městské policie Chodov, která míří k zásahu topící se osoby u Kostelní stezky. Náš velitel vydává příkaz k výjezdu na záchranu osoby a oznamuje výjezd na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje. Na místě zásahu, kdy topící se osobu částečně vytáhla na břeh kolemjdoucí osoba, provádíme společně se strážníky městské policie kardiopulmonální resuscitaci s využitím AED a to do příjezdu Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje. Po příjezdu ZZS v resuscitaci pokračujeme, kdy naše jednotka se střídá s posádkou ZZS. Lékař po delší době resuscitaci ukončil a konstatoval exitus.