V pondělí 6. února vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach na technickou pomoc, nouzové otevření bytu a opět v ulici U Porcelánky. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 08:55 hodin. Základní informace byla, že ve 2. NP se má nacházet zraněná osoba na balkoně. Po příjezdu na místo okamžitě vstupujeme po nástavkovém žebříku na balkon, kde nalézáme osobu, která je při vědomí ale nereaguje. V té době bylo venku -6°C. Osobu transportujeme do bytu, poskytujeme předlékařskou první pomoc a to především zajištění tepelného komfortu. Neustále sledujeme zdravotní stav osoby, která zjevně prodělala mozkovou příhodu, až do příjezdu Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje. Následně provádíme transport do sanitního vozidla.