V sobotu 20. dubna vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na technickou pomoc, únik plynu v ulici Karlovarská. K zásahu k hlášenému úniku plynu v prostorách čerpací stanice CNG jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania v čase 17:17 hodin. Operační středisko hasičů vyslalo na místo také jednotku HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotku HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, jednotku SDH Vintířov. Na místě provádíme bezpečností uzávěru blízké komunikace, vytýčení nebezpečné zóny, a průzkum místa zásahu.

Na místo se dostavují další povolané jednotky hasičů, Policie ČR, pracovníci firmy, které patří čerpací stanice. Je zjištěno, že došlo k menšímu úniku CNG v prostorách čerpací stanice. Velení zásahu přebírá velitel jednotky Karlovy Vary a my se řídíme jeho pokyny. Místo úniku je zkontrolováno technikem firmy ve spolupráci s hasiči a je zjištěno, že drobný únik byl detekován a místo automaticky odvětráno.