V úterý 18. června vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, odstranění nebezpečných stavů do ulice Rooseveltova v Chodově. K zásahu na místo, které je hned naproti hasičské zbrojnici, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania v čase 23:41 hodin. Po příjezdu na místo je zjištěna tekoucí voda ze stropu ve sklepním prostoru a na chodbě u vstupních dveří do domu. Dalším průzkumem bylo zjištěno, že voda vytéká v prostoru stoupačky v bytě kde praskla pancéřová hadička pro napouštění WC. Jednotka provedla uzavření přívodního kohoutu do WC. Zpět na základně jsme minutu nového dne ve středu 19. června.