Při ukončování předešlého zásahu jsme operačním střediskem odesláni k zásahu technické pomoci, záchrany osoby, která vyhrožuje spácháním sebevraždy. Vyjíždíme s CAS 20 Scania v čase 13:44 hodin na určené místo. Po příjezdu na místo, kde již příslušníci Policie ČR komunikovali s osobou, která byla již připravena spáchat sebevraždu a stála na stromě. Připravujeme technické prostředky pro zásah ve výšce. Na místo se dostavuje jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, další hlídky Policie ČR a posádka Zdravotnické záchranné služby. Osoba provádí vlastní úkon sebevraždy, ale policistům a hasičům se daří osobu zachránit. Následně je předána do péče zdravotnickým záchranářům a hasiči osobu transportují do sanitního vozidla.