Ve čtvrtek 17. června vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro jednotky v prvním stupni požárního poplachového plánu na ohlášený požár v panelovém domě v ulici Obránců Míru. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 19:42 hodin. Na místo vyjeli jednotka HZS Karlovarského kraje stanice Sokolov, jednotka HZS Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary, jednotka HZS Karlovarského kraje stanice CHZ Sokolov a jednotka Sboru dobrovolných hasičů Vintířov. Je zjištěn požár potravin se silně zakouřeným bytem. Velitel zásahu povolává na místo Zdravotnickou záchrannou službu ke kontrole zdravotního stavu uživatele bytu. Byt byl silně zakouřen, ale k žádným škodám nedošlo. Velení zásahu si přebírá velitel jednotky ze Sokolova a my se řídíme jeho pokyny.