V pondělí 11. října vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na požár nízké budovy do Lokte. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 TERRNo1 v čase 00:51 hodin. K zásahu zároveň vyslalo operační středisko jednotku Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotku Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice CHZ Sokolov, jednotku Sboru dobrovolných hasičů Loket a jednotku Sboru dobrovolných hasičů Horní Slavkov.

Po příjezdu na místo požáru v ulici nádražní, dostáváme úkoly od velitele zásahu. Provádíme v dýchacích přístrojích vyhledávání a hašení ohnisek požáru uvnitř budovy, dodávku vody do lafetové proudnice automobilového žebříku sokolovských hasičů, odpojování technologických medií, rozebírání konstrukcí s postupným hašením, obsluhu technických prostředků, kyvadlovou dopravu vody z čerpacího stanoviště, doplňování hasební vody do ostatních cisternových automobilových stříkaček a také týlové práce pro zasahující hasiče. Po splnění všech stanovených úkolů velitelem zásahu, se vracíme ještě před šestou hodinou ranní, zpět na základnu. Ale domů se ještě členové sloužícího družstva nedostanou. Musí se dát vše použité vybavení do pořádku, provést základní ošetření výstroje, dovybavit techniku čistými prostředky. Nakonec si u ranní kávy vyhodnotit činnost u zásahu. Do svých domovů se tak hasiči dostávají až hodně po sedmé hodině.