Ve čtvrtek 2. června vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro osm hasičských jednotek na požár lesa v katastru obce Děpoltovice. K zásahu požáru lesa ve špatně dostupném místě vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačku CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 a terénní čtyřkolkou UTV Bombardier v čase 14:07 hodin. Při hašení požáru spolupracujeme s jednotkou Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, jednotkou Sboru dobrovolných hasičů Nejdek, jednotkou Sboru dobrovolných hasičů Nová Role, jednotkou Sboru dobrovolných hasičů Pozorka, jednotkou Sboru dobrovolných hasičů Hájek, jednotkou Sboru dobrovolných hasičů Ostrov a také s vyšetřovatelem požárů Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje a hlídkou Policie ČR. Provádíme nejen hašení v místě požáru, ale také dopravu materiálu na požářiště, kontrolu uhašených míst pomocí termokamery a dálkovou dopravu vody kyvadlově pomocí CAS 20. Na základnu se vracíme krátce před osmnáctou hodinou.