Ve čtvrtek 24. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro jednotky určené v prvním stupni požárního poplachového plánu na ohlášený požár bývalého kina ve Staré Roli. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 19:17 hodin. K zásahu vyjela jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotka SDH Stará Role a jednotka SDH Tašovice. První jednotka na místě hlásí vycházející kouř z budovy, kdy je nutný násilný vstup do budovy. Na místo se dostavují další povolané hasičské jednotky a plní úkoly stanovené velitelem zásahu. Místo požáru je nakonec nalezeno. Jednalo se o ohniště na podiu. Požár uhašen, budova odvětrána, místo předáno zástupcům města.