V sobotu 26. listopadu v noci, je na tísňovou linku ohlášen kouř ve společných prostorách panelového domu v ulici Jiráskova. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro jednotky určené v prvním stupni požárního poplachového plánu. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 23:47 hodin. Příjezd a ustavení techniky zkomplikovali zcela špatně zaparkovaná vozidla v ulici. Po příjezdu provádíme průzkum, kdy na operační středisko potvrzujeme zakouřenou chodbu ve vyšších patrech domu. Provádíme další průzkum. Na místo se dostavuje jednotka z Karlových varů, kdy její velitel přebírá velení zásahu dle práva přednostního velení. Dalším průzkumem je zjištěno, že se jedná o požár potravin na plynovém sporáku v bytě. Uživatel bytu , který byl nezraněn, otevřel sám s tím, že usnul po oslavě. Provádíme odvětrání bytu i společných prostor. Naštěstí požár skončil bez zranění a beze škody. 

Jednotky vyslané k požáru:

JSDH Chodov

HZS Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary

HZS Karlovarského kraje stanice Sokolov

HZS Karlovarského kraje stanice CHZ Sokolov

JSDH Vintířov