Ve čtvrtek 8. prosince vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro tři jednotky určené v prvním stupni požárního poplachového plánu na požár stavebního dopravního prostředku v garáži. K zásahu do Nové Role vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 10:49 hodin. K zásahu vyjela místní jednotka hasičů Nová Role s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Renault Midlum a jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania "Cobra". 

Před příjezdem jednotek hasičů, provedli zaměstnanci za pomoci několika ručních hasících přístrojů hašení požáru smykového nakladače Bobcat zaparkovaného v garáži. Společně s dvoučlennou skupinou jednotky Nová Role provádíme hašení požáru pomocí jednoho vysokotlakého proudu. Po příjezdu jednotky HZS stanice Karlovy Vary, přebírá její velitel velení zásahu. Naše jednotka následně provádí na příkaz velitele zásahu přetlakové odvětrání prostoru garáží, dohašení a ochlazení hořícího vozidla a kontrolu teploty částí vozidla za použití termokamery.
Na místě zásahu spolupracujeme s hlídkou Policie ČR a vyšetřovatelem požárů Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje.