Ve čtvrtek 8. prosince vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro jednotky určené ve druhém stupni požárního poplachového plánu na ohlášený požár pomocí EPS. K zásahu do jednoho z karlovarských hotelů vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 01:23 hodin. Po příjezdu na místo dostáváme úkoly od velitele zásahu.

Všichni hosté a zaměstnanci jsou evakuováni mimo budovu. Jednotky, které přijeli na místo zásahu před námi, provádějí průzkum a zjišťují, že došlo k zakouření hotelu z požáru potravin v hotelové kuchyni.

Hasičské jednotky:

HZS Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary

HZS Karlovarského kraje stanice Sokolov

HZS Karlovarského kraje stanice CHZ Sokolov

SDH Chodov

SDH Tašovice

SDH Ostrov

SDH Březová (KV)

Foto: FB HZS Karlovarského kraje