V neděli 1. ledna vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje  poplach pro dvě jednotky na ohlášený požár odpadu v ulici U Koupaliště v Chodově. K zásahu vyjela naše jednotka s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 10:03 hodin. Společně s námi vyrazila k požáru také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary s CAS  20 Scania "Cobra". Po příjezdu na místo je potvrzen požár odpadu materiálu po demolici, po listopadovém požáru marketu. Provádíme rozebírání hromady odpadu a průběžné hašení. Po příjezdu jednotky z Karlových Varů přebírá její velitele velení zásahu. Na místo je povolána speciální hasičská technika a to automobilový nosič kontejnerů Iveco se smykovým nakladačem Bobcat. Provádíme hašení materiálu z hromady, kterou Bobcat postupně rozebírá. Na základnu se vracíme po půl jedné odpolední.