V pátek 6. ledna dopoledne je na tísňovou linku ohlášen požár sklepních prostor v areálu bývalého dolu Stannum. Jelikož se v areálu nachází také ubytovna, vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlásilo poplach pro jednotky hasičů určené ve druhém stupni podle požárního poplachového plánu. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 11:06 hodin. K zásahu vyjela také jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, HZS Karlovarského kraje stanice CHZ Sokolov, místní jednotka SDH Horní Slavkov a jednotka SDH Loket. První jednotka hasičů na místě potvrdila, že se jedná o požár ve sklepním prostoru prázdné budovy s tím, že prostory ubytovny jsou ve vedlejším objektu. Po našem příjezdu na místo požáru, kde se již na místě nacházelo několik jednotek, jsme ponecháni v záloze. Následně se na pokyn velitele zásahu, kdy je provedena lokalizace požáru, vracíme zpět na základnu.