V pátek 20. ledna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro několik jednotek hasičů na ohlášený požár budovy bývalé porcelánky v karlovarské městské části Stará Role. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 15:34 hodin. Na místo se postupně dostavují povolané jednotky, kdy jako první jsou na místě dvě družstva profesionálních hasičů z centrální stanice Karlovy Vary. Průzkumem je zjištěno, že hoří uskladněný materiál v zadní části rozlehlé budovy. Po našem příjezdu jsme ponecháni v záloze a vzápětí odesláni zpět na základnu.

Cestou zpět na základnu jsme odesláni operačním střediskem na dopravní nehodu na dálnici D6 u Sokolova.

Jednotky povolané k požáru ve Staré Roli:

HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary - CAS 20 Scania, CAS 20 Scania "Cobra", AZ 40 Iveco Magirus

HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov - CAS 20 Scania

JSDH Stará Role - CAS 24 T815 TERRNo1

JSDH Chodov - CAS 20 T815 TERRNo1

JSDH Tašovice - CAS 15 Renault Midlum