Ve čtvrtek 12. ledna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro šest jednotky hasičů určených požárním poplachovým plánem na ohlášený požár v lázeňské části Karlových Varů. Na tísňovou linku bylo ohlášeno, že hoří něco za jedním z hotelů. V této lokalitě lázeňského města je celá řada hotelů v řadách vedle sebe, na místo proto bylo vysláno pro jistotu ihned šest jednotek hasičů.  K zásahu do karlovarské ulice Stará Louka vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 16:26 hodin. První hasičské jednotky na místě zjistili, že místo požáru se nachází v pokoji ve vrchním patře v hotelu, který je aktuálně bez hostů. Požár se mimo pokoj nerozšířil, událost je bez zranění. Výše škody a příčina je v šetření. Naše jednotka je po dojezdu na místo zásahu odeslána zpět na základnu.

Jednotky vyslané na místo požáru"

HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary - CAS 20 Scania, CAS 20 Scania "Cobra", AZ 40 Iveco Magirus

HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov - CAS 20 Scania

JSDH Stará Role - CAS 20 T815 TERRNo1

JSDH Tašovice - CAS 15 Renault Midlum

JSDH Chodov - CAS 20 T815 TERRNo1

JSDH Ostrov - CAS 20 MAN