V neděli 5. února jsme vyjeli na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na požár zahradní chatky v ulici Hrnčířská. Operační středisko, na základě informací přijatých na tísňovou linku 150, vyslalo k požáru jednotky určené v prvním stupni podle poplachového plánu. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 12:14 hodin. Po příjezdu na místo provádíme bojové rozvinutí hadicového vedení a hašení požáru. Na místo se dostavují další povolané jednotky hasičů, kdy velitel karlovarského družstva přebírá velení zásahu dle práva přednostního velení. Provádíme lokalizaci požáru, vyhledávání skrytých ohnisek, rozebírání konstrukcí a další hašení. Na základnu se vracíme krátce před druhou hodinou odpolední. 

Zasahující složky IZS:

JSDH Chodov - CAS 30 T815 TERRA

HZS Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary - CAS 20 Scania "Cobra"

HZS Karlovarského kraje stanice Sokolov - CAS 20 Scania

HZS Karlovarského kraje stanice CHZ Sokolov - CAS 24 Scania

JSDH Vintířov - CAS 30 Scania

HZS Karlovarského kraje UO Sokolov - VA VW Caddy

Městská policie Chodov - Škoda Kodiaq

Policie ČR - Škoda Kodiaq