Ve čtvrtek 9. února vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro čtyři jednotky na požár garáže v katastru Nového Sedla část Chranišov. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 04:40 hodin. K zásahu vyjela také jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotka HZS Karlovarského kraje stanice CHZ Sokolov a jednotka SDH Vintířov. Na místě zásahu jsme jako první a průzkum ukázal, že nehoří garáž, ale vnitřní prostory rodinného domu. Z budovy vyvádíme tři osoby. Provádíme nadále průzkum a vyhledáváme ohniska požáru s průběžným hašením. Na místo se dostavují další jednotky, kdy velitel jednotky Sokolov přebírá velení zásahu. Naše jednotka dále plní úkoly stanovené velitelem zásahu. Vyhledáváme skrytá ohniska požáru a rozebírání konstrukcí. Po uhašení požáru, se vracíme krátce po šesté hodině ranní, zpět na základnu.