V sobotu 22. července vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach na ohlášený v jednom z podniků průmyslové zóny. Na tísňovou linku bylo ohlášeno, že požár by měl být již uhašený. K zásahu vyjela naše jednotka s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 21:15 hodin. K zásahu vyjela také jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary s CAS 20 Scania "Cobra". Po příjezdu na místo bylo průzkumem potvrzeno, že se jedná o již uhašený požár soustružnického stroje. Požár byl uhašen samohasící technologií instalovanou uvnitř stroje a byla provedena evakuace všech přítomných zaměstnanců na směně z výrobní haly před příjezdem hasičů. Jednotka provedla kontrolu haly s měřením teploty pomocí termokamery, kdy nebyly zjištěny žádné zvýšené teploty  a nebyla nalezena žádná skrytá ohniska uvnitř stroje ani v jeho bezprostředním okolí.