Krátce před pátou hodinou ráno v pátek 26. ledna byl na tísňovou linku TCTV 112 nahlášen požár bytu ve 4 nadzemním podlaží panelového domu v ulici U porcelánky v Chodově. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje okamžitě vyhlašuje poplach jednotkám určeným ve druhém stupni poplachu podle požárního poplachového plánu. Naše jednotka vyjíždí s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus. Na místo vyjíždí jednotky HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary a centrální stanice Sokolov, jednotky SDH Vintířov, Loket, Březová (SO), Stará Role, Nová Role, řídící důstojníci HZS Karlovarského kraje, vyšetřovatelé požárů HZS Karlovarského kraje, ředitel územního odboru Sokolov HZS Karlovarského kraje, hlídka Městské policie Chodov, hlídka Policie ČR a posádka Zdravotnické záchranné služby. Celkem bylo z budovy evakuováno 22 osob z toho jedna osoba byla zraněna. Přistavený pro ně byl u domu evakuační autobus. Samotný požár se podařilo zlikvidovat během několika desítek minut, evakuovaní obyvatelé domu se po odvětrání mohli do svých bytů vrátit zhruba po jedné hodině. Příčina požáru a výše škody je v šetření.